Pielęgnacja Ogrodów


Każdy ogród bądź inny teren zieleni możemy wziąć pod nasze skrzydła, a raczej w nasze ręce i obdarzyć go pełną troskliwą i fachową opieką przez cały rok lub jednorazowo w zależności od potrzeb klienta. Zajmujemy się między innymi wertykulacją trawników, kompleksowym nawożeniem całego ogrodu, przycinaniem żywopłotów, drzew i krzewów oraz trawników, usuwaniem dużych starych drzew lub ich odmładzaniem, odwadnianiem systemów nawadniających jak również wszelkimi pracami porządkowymi.


Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy pielęgnację ogrodów w trzech stopniach jakościowych :

 

podstawowym – pielęgnacja wiosenna z zastosowaniem nawozów tańszych firm (azofoska, ogród start itp.) w zakres prac wchodzą  przycięcie drzew i krzewów, a także uzupełnienie ściółki i wertykulacja trawnika tzw. minimum potrzebne dla ogrodu.

 

średnim – pielęgnacja wiosenna i jesienna z zastosowanie nawozów typu florovit, nitrofoska, floranit w zakres prac wchodzi przycięcie  drzew, krzewów i żywopłotów, oraz uzupełnienie ściółki (kory) oraz wertykulacja trawnika.

 

wysokim – pielęgnacja całoroczna z zastosowanie nawozów najwyższej jakości z firm: Osmocote, Wolf, Mivena, Compo. Nawozy te dostarczają trawie jak i roślinom wszelkich potrzebnych składników pokarmowych, mikro i makro elementów przez cały okres ich wegetacji. W zakres prac wchodzi przycięcie drzew, krzewów, żywopłotów, wszelkiego rodzaju oprysków pielęgnacyjnych dla roślin, uzupełnienie ściółki (zrębków, kory), wymianę roślin uszkodzonych np. mrozami, grabienie liści, odchwaszczanie całego ogrodu oraz odkwaszanie i wertykulacja trawnika. Podczas takiej pielęgnacji pojawiamy się w ogrodzie cyklicznie - cztery razy w roku, w oparciu o stałe umowy, jak również w ramach jednorazowych zleceń.

 

Dodatkowo zajmujemy się koszeniem lub podkaszaniem trawy przez cały rok w częstotliwości zależnej od potrzeb klienta.

Świat Ogrodów Opole Świat Ogrodów Opole Świat Ogrodów Opole Świat Ogrodów Opole