O nas

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, skwerów i wszelkich terenów zieleni przydomowej jak również firm czy instytucji publicznych.

Projektowanie ogrodów to planowanie przestrzenne zieleni, które realizujemy w oparciu o koncepcję naszego projektanta krajobrazów lub z powierzonych planów. Po wizualizacji projektu i akceptacji zakładamy ogród wg ustalonego harmonogramu. Realizując projekt uwzględniamy w nim: gatunki roślin, ich wzrost na przestrzeni pór roku, instalacje wodne, małą architekturę, oczka wodne, chodniki i doświetlenie. Proponujemy również zróżnicowany system nawadniania dostosowany do potrzeb klienta oraz potrzeb środowiska.

Ponad to oferujemy kompleksową, całoroczną opiekę i pielęgnację ogrodu, tak aby cieszył oczy bez większego nakładu pracy z Państwa strony.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Sprawny przebieg prac, wysoka kultura osobista i entuzjazm naszych pracowników pozwala na stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym można poczuć serce i pasję właściciela ogrodu. Miłośników zieleni, pasjonatów ogrodów może zainspirować nasza szkółka drzew i krzewów.